DataLife Engine > Ліцейне життя > Минуле та сьогодення

Минуле та сьогодення


20 травня 2005. Разместил: ForzaJuve

Мабуть, у кожного навчального закладу є своя досить цікава історія. Наш ліцей – не виключення. Почалося все 12 грудня 1955 року. Цього дня відкрилася нова середня школа № 142, що знаходилася на 3 та 4 поверхах друкарського училища по пров. Політехнічному, 2-а...

Навчалися учні у жахливих умовах. Тоді було лише 9 класних кімнат з брудними стінами, старими зламаними партами та маленькими стертими дошками. Займалися у три зміни, а у класах було по 40-50 учнів, іноді навіть і більше. Проте навчалися учні старанно, були дуже розумні та дисципліновані.
Лише у 1971 році під школу нарешті звільнили всю будівлю. Директором тоді була Швейцарська Олена Борисівна. Власне завдяки їй у 1990 році середня загальноосвітня школа № 142 стала ліцеєм з фізико-математичним профілем.

У 2005 році в ліцеї проходило грандіозне дійство – святкування 50-річчя із дня заснування. Захід проходив у ДК «КПІ». Варто відмітити, що та здоровезна зала була абсолютно повна, навіть дуже багато людей дивилися концерт стоячи, адже не вистачало місць. На цей день були запрошені учні з їхніми батьками, випускники усіх років, вчителі, що викладають і досі та ті, що вже давно пішли з ліцею.

Від свята у всіх залишилися найприємніші емоції. Настільки дружнього і приємного колективу варто пошукати!..