DataLife Engine > Ліцейне життя > Вальс 2007

Вальс 2007


30 травня 2007. Разместил: cj
Переможці міського конкурсу "Київський вальс" 2007 року


27 травня 2007 року... Цей день ознаменувався перемогою нашого ліцею на щорічному конкурсі "Київський вальс". Місце проведення було традиційне - Співоче поле на схилах Дніпра. Хоч це не перший наш успіх, але він був так само бажаний, хвилюючий, як і вперше. Наші випускники і цього року доклали максимум зусиль, щоб стати переможцями.

У цей день все наче підштовхувало наших конкурсантів до перемоги. Навкруги була святкова атмосфера, що підігрівалася яскравими сонячними промінцями. На підтримку нашій команді приїхала велика кількість вболівальників. Це були як батьки та друзі учасників, так і вчителі та випускники минулих років. Це все спонукало нашу команду до гідного виступу, щоб не втратити титул минулого року.

Виступ наших конкурсантів був першим. Танцювати першими завжди важко адже яскраві враження від вальсу можуть загубитися серед інших номерів. Але ніхто так і не зміг затьмарити наших 11-класників: їх танець був оригінальним та надзвичайно романтичним... Випущені голуби смимволізували початок подальшого життя самих учасників...

Інтрига не згасала до оголошення результатів... 

Жюрі, як завжди оголошувало результати з кінця... 3 місце - не ми... Напруга зросла. 2 місце - не ми... Дехто вже втратив надію на пермогу. 1 місце - і знову не ми... :((

... але ті хто на конкурсі не вперше знали, що ще залишилася головна номінація - Гран Прі. І ось коли багато хто вже навіть не сподівався зі сцени пролунало: "Ліцей № 142". :))

Перші декілька секунд ніхто не міг повірити в цю перемогу. Але потім зал почав шаленіти від результатів. Раділи усі і навіть ті хто просто прийшов подивитися концерт і гарно провести День Києва.

Будемо чекати наступних репортажів з конкурсу...