DataLife Engine > Ліцейне життя, Учбові новини > До уваги учасників освітнього процесу!

До уваги учасників освітнього процесу!


14 березня 2020. Разместил: cj
З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів.
Слідкуйте за програмою.
У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:
1. Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
2. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua. Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.
3. Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування,
4. Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
5. На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
6. Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.

Навчання під час карантину триває
З метою недопущення відставання у вивченні навчальних дисциплін, адміністрація та вчителі вживають всіх необхідних заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм та організації елементів дистанційного навчання:
- відеоуроки 10minclass ;
- електронне листування (e-mail);
- завдання і консультації через соціальні мережі (Telegram, Viber, Facebook). Чати класів;
Використання інтернет-ресурсів:
- -urok.ippo.kubg. edu.ua,
- -http://englishteststore.net
- -http://www.eflnet.com
- -https://www.englishclub.com/teach
- -https://agendaweb.org
- -http://www.zarlit.com.ua
- -http://lessons.com.ua
- -http://artandculture.google.ua
- -http://naurok.com.ua

Для старших класів - онлайн платформи: Prometheus, Learning Apps.ovg, Google Forms, канал Ongradient на YouTube (математика).