Центр керування

логін :  
пароль :  
   
   
  Логотип ліцею №142
Навігація по сайту
Наш інтернет провайдер
Наші посилання
Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Наше опитування
Оцініть роботу нового сайту?

Відмінно
Добре
Могло бути і краще
Гірше не буває
Ліцейне життя : Картинки з виставки «Осінній вернісаж»
 
Учні нашого ліцею надзвичайно талановиті і творчі! Про це свідчать їх роботи з виставки «Осінній вернісаж», яка щорічно відбувається в ліцеї восени. Учні учнів 5-7-х класів заздалегідь готують поробки з природних матеріалів, а учні 8-х класів готують чудові квіткові композиції.


Картинки з  виставки «Осінній вернісаж»
 
 
Коментарі (0)  Детальніше
 
 
Ліцейне життя : День самоврядування
 
Усі учні завжди з нетерпінням чекають Дня самоврядування, коли вони мають нагоду стати на деякий час директором, завучами та вчителями. Навчальний процес в цей день проходить за планом під чітким керівництвом учнів в ролі адміністрації та вчителів. Після закінчення уроків весь учнівський педколектив зібрався на конференцію, де діти ділилися своїми враженнями від проведених уроків та обоворювали проблемні питання, які виникали під час виконання своїх обов’язків. Учні ліцею зробили висновок, що праця вчителя – дуже важка, наполеглива і важлива , бути вчителем – не так просто.

'День
 
 
Коментарі (0)  Детальніше
 
 
Ліцейне життя : До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом кафедрою психологічної служби було проведено серед учнів інфо-виставку «Я обираю здоров’я»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : «Увага!Діти на дорозі!»
 
Cеред учнів 5-х класів пройшло свято «Увага!Діти на дорозі!». На святі учні показали свої знання з правил дорожнього руху,
а журі конкурсу визначило «Клас зразкових пішоходів» - цього року це учні 5-В класу.

 «Увага!Діти на дорозі!»
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Історико - патріотичний вечір «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої» (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)
 
У Києві свято! 6 листопада столиця відзначає 70-річчя визволення від пекельних страждань фашистського ярма, що тривали 778 довгих днів і ночей. Сучасні кияни висловлюють свою вдячність поколінню визволителів-переможців за безхмарне сьогодення нашої батьківщини.
Історико - патріотичний вечір   «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої»   (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)


Саме цій героїчній сторінці історії Великої Вітчизняної війни був присвячений історико – патріотичний вечір «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої», що відбувся 5 листопада 2013 року у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за участю учнів 8-х класів ліцею №142.
Історико - патріотичний вечір   «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої»   (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)


 
 
Коментарі (0)