Центр керування

логін :  
пароль :  
   
   
  Логотип ліцею №142
Навігація по сайту
Наш інтернет провайдер
Наші посилання
Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Наше опитування
Оцініть роботу нового сайту?

Відмінно
Добре
Могло бути і краще
Гірше не буває
Ліцейне життя : Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..." (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)
 
Близько 80-ти ветеранів та дітей війни м. Києва завітали до Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка на святковий концерт, організований співробітниками бібліотеки, учнями навчальних закладів столиці.

Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..."  (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

Учні ліцею № 142 підготували музичну композицію «Випускний вечір» (керівник куратор 9-А класу Даниленко Людмила Василівна). Ліцеїсти відтворили атмосферу дня, коли війна вирвала випускників шкіл 1941 року з дитинства в своє жахливе полум'я.

Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..."  (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

Ветерани дуже дякували учасникам концерту за можливість згадати свої бойові дороги, товаришів, радість перемог, і відпочити душею і серцем.
 
 
Коментарі (0)  Детальніше
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Президент України відзначив педагогів державними нагородами
 
Згідно Указу Президента Україні від 4 жовтня 2013 № 546 /2013, з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багатолітню плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм Сільвестровій Ірині Анатоліївні, учителю ліцею № 142 присвоєне почесне звання «Заслужений учитель України». Вітаємо!!!Сільвестрова Ірина Анатоліївна працює вчителем математики в ліцеї № 142 Солом’янського району м. Києва. Відмінник освіти, лауреат Соросівської премії. Методист-кореспондент кафедри природничо-математичної освіти і технологій. Організовує педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації ІППО КМПУ імені Б.Д. Грінченка.
Уроки І.А.Сильвестрової відзначаються високим науково-методичним рівнем, глибоко продумані, змістовні та різноманітні за структурою. Особистісний підхід у навчанні Ірина Анатоліївна реалізує через використання сучасних освітніх технологій організації групової навчальної діяльності, колективного виховання, ситуації успіху, проведення тематичних атестацій із математики, проводить різнорівневі контрольні роботи; тестування; комбіновані контрольні роботи; теоретичні заліки. Запропонована вчителем модель уроку основана на використанні елементів навчальних технологій безперервного управління, контролю та корекції знань та вмінь учнів.
Учні Ірини Анатоліївни є призерами міських та міжнародних олімпіад із математики. Учитель друковані праці в науково-методичних журналах "Математика в школах України", "Математика в школі", газеті "Математика".
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Подорожуємо Україною разом!
 
   У чудовий жовневий день учні  7-х класів зібрались у подорож до Умані помилуватись мальовничими краєвидами  СОФІЇВКИ - Національного дендрологічного парку України.Діти із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовада про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, прогулялись  його алеями, зробили багато фото на спогади про подорож.
'Подорожуємо
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"
 
Упродовж дев’яти років у Києві склалась традиція проводити міський конкурс серед випускників. Це – "Київський вальс", конкурс, участь у якому виборюють кращі з кращих шкільних команд.

Наш ліцей № 142 бере участь у конкурсі уже увосьме. П’ять перемог вибороли наші випускники під керівництвом Семко Любові Миколаївни. Девізом виступу у цьому році став вислів: один за всіх і всі за одного. Адже ключем перемоги є віддана підтримка кожного з тих, хто належить чи колись належав до великої родини ліцею № 142.
Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"

Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"

Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Конкурс "Вчитель року"
 

Щиро вітаємо вчителя інформатики Нагорну Антоніну Олександрівну, яка посіла почесне друге місце у районному конкурсі "Вчитель року"!

Бажаємо нових творчих злетів та перемог у професійній діяльності!

Конкурс "Вчитель року"

 
 
Коментарі (2)