Центр керування

логін :  
пароль :  
   
   
  Логотип ліцею №142
Навігація по сайту
Наш інтернет провайдер
Наші посилання
Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Наше опитування
Оцініть роботу нового сайту?

Відмінно
Добре
Могло бути і краще
Гірше не буває
Ліцейне життя » Вітання : Президент України відзначив педагогів державними нагородами
 
Згідно Указу Президента Україні від 4 жовтня 2013 № 546 /2013, з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багатолітню плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм Сільвестровій Ірині Анатоліївні, учителю ліцею № 142 присвоєне почесне звання «Заслужений учитель України». Вітаємо!!!Сільвестрова Ірина Анатоліївна працює вчителем математики в ліцеї № 142 Солом’янського району м. Києва. Відмінник освіти, лауреат Соросівської премії. Методист-кореспондент кафедри природничо-математичної освіти і технологій. Організовує педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації ІППО КМПУ імені Б.Д. Грінченка.
Уроки І.А.Сильвестрової відзначаються високим науково-методичним рівнем, глибоко продумані, змістовні та різноманітні за структурою. Особистісний підхід у навчанні Ірина Анатоліївна реалізує через використання сучасних освітніх технологій організації групової навчальної діяльності, колективного виховання, ситуації успіху, проведення тематичних атестацій із математики, проводить різнорівневі контрольні роботи; тестування; комбіновані контрольні роботи; теоретичні заліки. Запропонована вчителем модель уроку основана на використанні елементів навчальних технологій безперервного управління, контролю та корекції знань та вмінь учнів.
Учні Ірини Анатоліївни є призерами міських та міжнародних олімпіад із математики. Учитель друковані праці в науково-методичних журналах "Математика в школах України", "Математика в школі", газеті "Математика".
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Подорожуємо Україною разом!
 
   У чудовий жовневий день учні  7-х класів зібрались у подорож до Умані помилуватись мальовничими краєвидами  СОФІЇВКИ - Національного дендрологічного парку України.Діти із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовада про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, прогулялись  його алеями, зробили багато фото на спогади про подорож.
'Подорожуємо
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"
 
Упродовж дев’яти років у Києві склалась традиція проводити міський конкурс серед випускників. Це – "Київський вальс", конкурс, участь у якому виборюють кращі з кращих шкільних команд.

Наш ліцей № 142 бере участь у конкурсі уже увосьме. П’ять перемог вибороли наші випускники під керівництвом Семко Любові Миколаївни. Девізом виступу у цьому році став вислів: один за всіх і всі за одного. Адже ключем перемоги є віддана підтримка кожного з тих, хто належить чи колись належав до великої родини ліцею № 142.
Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"

Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"

Щиро вітаємо з черговою перемогою у конкурсі "Київськиий вальс"
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Конкурс "Вчитель року"
 

Щиро вітаємо вчителя інформатики Нагорну Антоніну Олександрівну, яка посіла почесне друге місце у районному конкурсі "Вчитель року"!

Бажаємо нових творчих злетів та перемог у професійній діяльності!

Конкурс "Вчитель року"

 
 
Коментарі (2)  
 
 
Ліцейне життя : Вивчаємо рідний край
 
Вивчаємо рідний край

У чудовий жовтневий день учні 6-х класів відвідали славетне місто Чернігів та познайомились з його історичними та архітектурними пам'ятками. Смачною цікавинкою  подорожі стало відвідування виставки шоколаду на території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

 
 
Коментарі (2)