Центр керування

логін :  
пароль :  
   
   
  Логотип ліцею №142
Навігація по сайту
Наш інтернет провайдер
Наші посилання
Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Наше опитування
Оцініть роботу нового сайту?

Відмінно
Добре
Могло бути і краще
Гірше не буває
Ліцейне життя : Історико - патріотичний вечір «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої» (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)
 
У Києві свято! 6 листопада столиця відзначає 70-річчя визволення від пекельних страждань фашистського ярма, що тривали 778 довгих днів і ночей. Сучасні кияни висловлюють свою вдячність поколінню визволителів-переможців за безхмарне сьогодення нашої батьківщини.
Історико - патріотичний вечір   «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої»   (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)


Саме цій героїчній сторінці історії Великої Вітчизняної війни був присвячений історико – патріотичний вечір «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої», що відбувся 5 листопада 2013 року у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за участю учнів 8-х класів ліцею №142.
Історико - патріотичний вечір   «І нареклись героями Дніпра червоні воїни-герої»   (до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників)


 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..." (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)
 
Близько 80-ти ветеранів та дітей війни м. Києва завітали до Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка на святковий концерт, організований співробітниками бібліотеки, учнями навчальних закладів столиці.

Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..."  (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

Учні ліцею № 142 підготували музичну композицію «Випускний вечір» (керівник куратор 9-А класу Даниленко Людмила Василівна). Ліцеїсти відтворили атмосферу дня, коли війна вирвала випускників шкіл 1941 року з дитинства в своє жахливе полум'я.

Святковий концерт для ветеранів столиці "Хто поліг за Дніпро, житиме в пам'яті вічно..."  (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

Ветерани дуже дякували учасникам концерту за можливість згадати свої бойові дороги, товаришів, радість перемог, і відпочити душею і серцем.
 
 
Коментарі (0)  Детальніше
 
 
--- : Посвята в козачата
 
14 жовтня ─ день Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день також відзначається День українського козацтва.
І вже 10 рік поспіль в ліцеї проводиться свято «Посвята в козачата», на якому члени Ради старшокласників разом
з нашими шанованими гостями, друзями ліцею, членами Братства козацького бойового звичаю «Спас» посвячують
в козачата найменших учнів ліцею ─ 5-ти класників.

Посвята в козачата
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя » Вітання : Президент України відзначив педагогів державними нагородами
 
Згідно Указу Президента Україні від 4 жовтня 2013 № 546 /2013, з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багатолітню плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм Сільвестровій Ірині Анатоліївні, учителю ліцею № 142 присвоєне почесне звання «Заслужений учитель України». Вітаємо!!!Сільвестрова Ірина Анатоліївна працює вчителем математики в ліцеї № 142 Солом’янського району м. Києва. Відмінник освіти, лауреат Соросівської премії. Методист-кореспондент кафедри природничо-математичної освіти і технологій. Організовує педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації ІППО КМПУ імені Б.Д. Грінченка.
Уроки І.А.Сильвестрової відзначаються високим науково-методичним рівнем, глибоко продумані, змістовні та різноманітні за структурою. Особистісний підхід у навчанні Ірина Анатоліївна реалізує через використання сучасних освітніх технологій організації групової навчальної діяльності, колективного виховання, ситуації успіху, проведення тематичних атестацій із математики, проводить різнорівневі контрольні роботи; тестування; комбіновані контрольні роботи; теоретичні заліки. Запропонована вчителем модель уроку основана на використанні елементів навчальних технологій безперервного управління, контролю та корекції знань та вмінь учнів.
Учні Ірини Анатоліївни є призерами міських та міжнародних олімпіад із математики. Учитель друковані праці в науково-методичних журналах "Математика в школах України", "Математика в школі", газеті "Математика".
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Подорожуємо Україною разом!
 
   У чудовий жовневий день учні  7-х класів зібрались у подорож до Умані помилуватись мальовничими краєвидами  СОФІЇВКИ - Національного дендрологічного парку України.Діти із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовада про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, прогулялись  його алеями, зробили багато фото на спогади про подорож.
'Подорожуємо
 
 
Коментарі (0)