Учитель англійської мови 

Категорія – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 

Педагогічне звання – «Старший учитель»

Педагогічний стаж – 40 років 

У ліцеї 142 працюю з січня 2019р.

 

Професійне кредо:  Допомагати своїм учням опановувати англійську мову з інтересом, впевненістю у своїх здібностях та із задоволенням за досягнутий результат.   

Освіта

Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю викладач англійської та німецької

Мої здобутки у професійній роботі

2 перемоги у  міжнародних освітніх програмах по обміну:

  • Одна із трьох стипендіатів Департаменту Освіти США по програмі Fulbright Teacher Exchange Program USAMaryland, 1994.  Вивчала досвід роботи у старших класах школи Seneca Valley High School  та знайомилася с системою освіти в окрузі Montgomary, штат Мериленд протягом 6 місяців.
  • Одна із 15 національних переможців програми TEA-2000, USA, Montana – Премія за  Викладацьку Майстерність.  Підвищувала свій професійний рівень на семінарах та лекціях викладачів Державного Університету штату Монтана у м. Боузман протягом 7 тижнів. 

По завершенню програми (2001- 2003) була членом журі по відбору вчителів України для програми TEA– Премія за  Викладацьку Майстерність.

З 2001 по 2018 рік приймала участь у щорічних конференціях по обміну досвідом роботи у галузі освіти для випускників освітніх програм, які проводилися Відділом Освіти та Культури при Посольстві США у Києві. 

Маю викладацький досвід роботи з корпоративними групами у таких компаніях як Deloitte & Touche, ProminvestBank, EastOne Investment group.

Мій професійний інтерес: створення власної наочності для пояснення, закріплення та контролю граматичного матеріалу

  • У серпні 2017 року отримала Патент на використання візуальної моделі Граматичного Будинку – Grammar House, в якому  зібрана разом, інтегрована та представлена інформація про увесь спектр граматики англійського дієслова.  З його допомогою можна  навчитися розуміти і, таким чином,  грамотно вживати граматичні структури у спілкування англійською мовою.
  • Створення Чарівного алфавіту – Magic ABC –   історій про королівство літер та звуків, які допоможуть навчитися читати, не використовуючи транскрипцію.

З поверненням до викладацької діяльності у ліцеї 142 збагачую свій досвід на семінарах та вебінарах, які проводяться Міжнародними освітньо-методичними центрами  Pearson Ukraine, Macmillan Ukraine та International House Ukraine.  

Отримала сертифікати, серед яких: 

  • 8-годиний курс Викладання з використанням технологій (тренінговий центр Лінгвіст)
  •  Організація навчального процесу, орієнтованого на учня (National Geographic Learning)
  • 12- годинний курс “Міжнародний досвід оцінювання говоріння англійською мовою ”  ( Dinternal Education) 
  • 12- годинний курс “Базові стратегії правильного і швидкого планування уроків різного типу. ”( Dinternal Education)
  • 8 – годинна інтернет-конференція «Сучасні уроки англійської мови: прийоми та інструменти» (На Урок) 

 

Що мене мотивує у професії вчителя

Зберігаючи все цінне, що напрацьоване раніше, йти в ногу з часом і радіти успіхам своїх учнів. Усі діти мають здібності до навчання – потрібно просто правильно організувати навчальний процес.