Лисак Леся Володимирівна

Учитель історії, правознавства та громадянської освіти

Категорія – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж – 14 років

Освіта

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;спеціальність – викладач історії, вчитель правознавства (2006 р.)

Курси підвищення кваліфікації при  ІППО Київського національного університету імені Бориса Грінченка у 2014 році

Державні та професійні нагороди:

  1. Грамота Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації за перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт серед школярів, студентів, вчителів та педагогічних працівників «Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам’ятає» (2007 р.)
  2. Диплом Міністерства освіти і науки України як переможця Всеукраїнського конкурсу робіт «Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам’ятає» (2007 р.)
  3. Грамота Солом’янського районного управління освіти м.Києва за ІІ місце у районному конкурсі на кращу розробку інтерактивного уроку з історії та правознавства в номінації «Правознавство» (2008 р.)
  4. Подяка Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності за участь у районному конкурсі «Учитель року-2011», де посіла ІІ місце (2011 р.)
  5. Подяка Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток Солом’янського району міста Києва та високі досягнення у професійній діяльності (2013 р.)