Центр керування

логін :  
пароль :  
   
   
  Логотип ліцею №142
Навігація по сайту
Наш інтернет провайдер
Наші посилання
Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Календар
«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Наше опитування
Оцініть роботу нового сайту?

Відмінно
Добре
Могло бути і краще
Гірше не буває
--- : “Без мови – немає народу, а без пісні – немає душі…”
 
Фестиваль української пісні серед учнів 7-х класів організували та допомогли провести куратори Шошиашвілі Інна Борисівна, Тертична Ганна Василівна, Тренкеншу Ірина Іванівна та музичний працівник Савченко Ольга Григорівна.

Мета заходу – збагатити знання учнів про народну пісню, навчити дітей слухати і співати українські народні пісні, відроджувати звичаї, традиції та обряди нашого народу, виховувати любов до народної творчості, гордість за український народ, який має славне героїчне минуле і багату творчу спадщину.
В кожному класі проведені конкурси “Кращий виконавець української пісні”, відібрані переможці на фестиваль; при підготовці учні вивчали авторські і народні пісні, кращі виступи були представлені на фестивалі.

“Без мови – немає народу, а без пісні – немає душі…”
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : «Мир у дитячих долонях»
 
На початку нового навчального року восьмикласники ліцею провели захід «Заради миру без фашизму» - до Міжнародного дня Миру,

Дня партизанської слави, Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму, який відбувся на базі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва.


Учні власноруч виготовили постер «Мир у дитячих долонях»


«Мир у дитячих долонях»


Зустріч починалася роздумами про те, що ми, українці, сьогодні, як і 73 роки тому, опинились з ворогом віч-на-віч, знову гинуть найкращі сини,

тисячі людей залишились без домівок... А закінчилась вона на високій патріотичній хвилі і з упевненістю, що крихкий мир зміцніє,

що світло переможе, що все буде добре... Підростаюче покоління любить неньку-Україну і готове за неї постояти.

Слава Україні!
Ходою Миру пройшли учні під синьо-жовтим стягом до ліцею.

«Мир у дитячих долонях»
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Ліцейне життя : Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"”
 
«Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати.
Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.


В нашому ліцеї вже вкотре учні беруть активну  участь у конкурс - 415 учасників цього року.  146 учнів отримали відмінний результат, 205 учнів - добрий. Так держати!!!

'Міжнародний математичний конкурс Кенгуру
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Учбові новини : Результати ІІІ туру (міського) туру Всеукраїської олімпіади з фізики 2013-2014 н.р.
 

Вітаємо переможців!!!

Результати ІІІ туру (міського) туру   Всеукраїської олімпіади з фізики  2013-2014 н.р.
 
 
Коментарі (0)  
 
 
Учбові новини : Результати конкурсу «Intel - Техно Україна 2014»
 
18-21 січня 2014 р. на базі ФТІ НТУУ «КПІ» відбувся конкурс «Intel - Техно Україна 2014». Під керівництвом Меньшикової Н.М. у конкурсі брали участь 14 учнів нашого ліцею, 7 із яких посіли призові місця.

Результати конкурсу «Intel - Техно Україна 2014»
Переможці конкурсу отримали цінні подарунки. Усі учасники конкурсу отримали сертифікати за участь, пройшли заочний конкурс тез та тези за роботами учнів увійшли до збірника учнівських творчих робіт за результатами конкурсу «Intel - Техно Україна 2014».
 
 
Коментарі (0)