Графік

проведення гуртків та секцій в ліцеї №142 м. Києва

 на ІІ семестр 2020-2021 н. р.

Назва гуртка та секції

Класи

Час проведення Кабінет Керівник

Понеділок

Гурток «Витинанка» 7 15:00-17:10 47 Ломака В.С.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(І група)

15:00-17:00 Спортивний майданчик Лиходовський В.П.
Гурток «Експериментальна і теоретична фізика» 9-11 15:45-17:10 31 Меншикова Н.М.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11 15:50-17:55 Спортивний майданчик Семко Л.М.
Гурток «Українське літературознавство» 10-А 15:45-16:36 33 Зарудна М.А.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(ІІ група)

17:00-19:00 Спортивний зал Лиходовський В.П.

Вівторок

Гурток «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» 5 14:05-15:55 11 Сухоцька Л.В.
Гурток «Юні мовознавці» 5-Б 14:05-15:00 13 Зарудна М.А.
Гурток загальної фізичної підготовки 5 14:05-16:20 Спортивний майданчик Старча С.В.
Гурток «Витинанка» 5-6 14:05-16:05 47 Ломака В.С.
Гурток «Журналістика» 7 15:00-17:00 23 Кононець К.І.
Гурток «Основи музичного мистецтва» 5-7 15:00-16:20 33 Савченко О.Г.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(І група)

15:50-17:50 Спортивний зал Лиходовський В.П.
Гурток загальної фізичної підготовки 8-9 15:50-17:55 Спортивний майданчик Семко Л.М.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(ІІ група)

17:55-19:55 Спортивний зал Лиходовський В.П.

Середа

Гурток загальної фізичної підготовки 6-7 14:00-18:05 Спортивний майданчик Старча С.В.
Гурток «Юні мовознавці» 5-Б 14:05-15:00 13 Зарудна М.А.
Гурток «Акторська майстерність» 11 15:00-17:00 24 Обозна В.Р.
Гурток «Технологія та сучасна інженерія»» 7-В 14:50-17:10 22 Терещенко Н.В.
Гурток «Сокіл-Джура» 10 15:00-17:45 24 Лиходовський В.П.
Гурток «Українське літературознавство» 10-Б 15:45-16:36 45 Зарудна М.А.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11 15:50-17:55 Спортивний зал Семко Л.М.

Четвер

Гурток «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» 5 14:05-16:05 11 Сухоцька Л.В.
Гурток «Юні мовознавці» 5-А 14:05-15:00 13 Зарудна М.А.
Гурток «Логічними стежками математики» 5-Б 13:10-14:05

 

12 Нагорная А.П.
Гурток «Логічними стежками математики» 7-А 14:10-15:10

 

23 Нагорная А.П.
Гурток «Технологія та сучасна інженерія» 7-А, 7-Б 15:05-17:05 25 Терещенко Н.В.
Гурток загальної фізичної підготовки 6-7 14:00-18:00 Спортивний майданчик Старча С.В.
Гурток «Експериментальна та теоретична фізика» 8 15:00-16:21 39 Машталяр Т.Л.
Гурток «Експериментальна і теоретична фізика» 9-11 15:45-17:05 31 Меншикова Н.М.
Гурток «Основи музичного мистецтва» 5-7 15:00-16:25 33 Савченко О.Г.
Гурток «Українське літературознавство» 10-В 15:00-16:00 34 Зарудна М.А.
Гурток «Акторська майстерність» 11 15:00-17:05 24 Обозна В.Р.
Гурток загальної фізичної підготовки 8-9 15:50-17:50 Спортивний зал Семко Л.М.

П’ятниця

Гурток «Логічними стежками математики» 5-А 13:10-14:05

 

11 Нагорная А.П.
Гурток «Геометрія як практика, логіка і фантазія» 8-А,

8-В

14:00-15:21

 

44 Сергеєва В.В.
Гурток «Журналістика» 7 14:00-16:00 23 Кононець К.І.
Гурток загальної фізичної підготовки 5 14:00-16:00 Спортивний майданчик Старча С.В.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(І група)

14:00-16:05 Спортивний зал Лиходовський В.П.
Гурток загальної фізичної підготовки 10-11

(ІІ група)

16:10-18:15 Спортивний зал Лиходовський В.П.