Лиходовський Володимир Павлович

Учитель з предмету «Захист України»

Освіта:

Калінінградське вище військово-морське училище 1974 р. за фахом військовий інженер-штурман.

1982 рік – Вищі спеціальні офіцерські класи Військово-Морського Флоту в Ленінграді.

1995 рік – закінчив курси юридичної школи ВМС США в м. Одеса «Верховенство права при веденні миротворчих операцій».

1996 рік – закінчив курси з миротворчих операцій в Канаді при центрі Пірсона.

1997 рік – закінчив курси офіцерів НАТО у військовому інституті Нідерландів.

1998-2001 рік організовував міжнародні конференції з питань розробок артилерійсько-стрілецького озброєння.

1996-2003 рік вивчав англійську мову на вечірніх курсах при Британській Раді Посольства Великобританії в Україні.

2006 рік – закінчив Міжрегіональний центр професійної перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас Міністерства освіти і науки України і отримав диплом за фахом менеджер економіст.

2016 рік – пройшов курси підвищення кваліфікації для вчителів фізкультури, керівників гуртків в Київському Університеті імені Бориса Грінченка

2016 рік пройшов – курс навчання старшого інструктора в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагороди та сертифікати:

Нагороджений медалью за «Бойові заслуги»

2017 рік – нагороджений грамотою за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю та вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання учнівської молоді міста Києва, плідну співпрацю з Київським міським військовим комісаріатом та з нагоди ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

2018 рік – отримав сертифікат про участь у семінарі-практикумі для відповідальних за організацію та проведення І,ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА»), роїв-учасників І (районного) етапу гри.

2018 рік за найкращий показник у 2-денному міжнародному семінарі з викладачами дисципліни «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» у м. Вишгород, нагороджений цінним подарунком.

2018 рік – Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради нагороджено команду ліцею № 142 Солом′янського району за І місце у конкурсі «Перетягування канату» міського військово-спортивного національно-патріотичного заходу серед учнівської молоді м. Києва «Честь і звитяга»,присвяченого 100- річчю Бою під Крутами.

2019 рік-команда ЗЗСО № 142 нагороджена за І місце туристсько-спортивна «Смуга перешкод» у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «СОКІЛ» («ДЖУРА»).

2019 рік – отримав сертифікат про участь у семінарі-практикумі для відповідальних за організацію та проведення І,ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА»), роїв-учасників І (районного) етапу гри.

2020 рік – за підсумками районних та міських змагань з вогневої підготовки, активну участь у вихованні високої патріотичної свідомості та національної гідності в учнівської молоді нагороджений ЛИСТОМ ВДЯЧНОСТІ від Солом′янської районної в місті Києві державної адміністрації.

2020 рік – оголошена подяка від Військового комісара Солом′янського районного у місті Києві військового комісаріату за професіоналізм, збереження і розвиток національних військових традицій. Сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та з нагоди відзначення «Дня захисника України» та «Дня українського козацтва».